czwartek, 28 czerwca 2012

Bez tytułu ;)

Czerwiec obfituje zawsze w mnóstwo wydarzeń, ale lipiec i sierpień zapowiadają się jeszcze ciekawiej. Oto kilka migawek z ostatnich tygodni:
Córcia trochę rozmazuje zdjęcia, ale dojdzie do wprawy :) Oto Agatka.

 Dzień Dziecka spędziliśmy przy krośnie, bardzo fajna zabawa, A. naprawdę równo tka.

 Chłopcy zagłębili się w książki - jak nie dinozaury, to kosmos... Przy okazji widać, jak u nas wygląda okres Euro 2012 ;) Komu mąż kibicował...hmmm. Odpadła Polska, Anglia, wczoraj Portugalia, pozostanie nam kibicowanie sąsiadom? 
 Kogi w naszym mieście! Obejrzeliśmy je naprawdę dokładnie, wanty, maszty, threenailsy ( tak się to pisze?), deskowanie... umieszczam zdjęcia ogólne, ale ile zrobiliśmy takich szczegółowych... przydadzą się później przy budowaniu modelu. Stare samochody odnawianie nieraz przez 23 lata, naprawdę piękne.

Ostatnia migawka z Heide Parku, gdzie udali się mąż z córką. Przeżycia niesamowite, za rok wybierzemy się tam całą czwórką. Uznaliśmy z mężem, że przez 18 lat zmieniło się tam bardzo dużo i przeraziliśmy się, że byliśmy tam tak dawno! (Mąż chyba jeszcze dawniej).

2 komentarze :

  1. No jak to komu?? Najpierw Polsce - to logiczne :) Potem Hiszpanom i Włochom równocześnie. Dzisiaj wygrana Makaroniarzy, a w niedzielę: Hiszpania!!! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Też tak myślę, tzn., że Hiszpania :)

    OdpowiedzUsuń